11°C bezchmurnie

Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? Sprawdźmy...

News, kandyduje naszej Dzielnicy Sprawdźmy - zdjęcie, fotografia

Terminy zgłaszania list kandydatów przez komitety wyborcze upłynął wraz z dniem 17 września bieżącego roku. Znane są już nazwiska kandydatów, którzy znajdują się na zarejestrowanych listach wyborczych na Wawrze. 

Okręg 1: 

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: ZABOKLICKI Przemysław Miłosz, FELIKSIAK Grzegorz Jan, ZDZIEBŁOWSKA Anna Barbara, PASOŃ Małgorzata Krystyna, BĄK Maciej, WESOŁOWSKA Agnieszka Wiesława, KALWARCZYK Edward. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: GODLEWSKI Wojciech Dariusz, BUCZYŃSKA Joanna Małgorzata, KSIĘŻOPOLSKI Paweł Zbigniew, JARZĄBEK Agnieszka, KULIGOWSKA Jolanta, KOWALSKI Dominik Kamil, ZAKRZEWSKI Łukasz Wojciech. 

KW Prawo i Sprawiedliwość: KURPIOS Marcin Jacek, DEBERT Jerzy Andrzej, KLEIN-KLARENBACH Lucyna Anna, LESZKO Wiesław, JARZĘBSKA Jolanta Janina, DALKOWSKA Małgorzata Maria, KUDYBA Bartosz Andrzej. 

KWW Wawerska Inicjatywa Samorządowa: WOLF-JEDYNAK Izabella, ŁASAK Paweł, STASZEWSKA Elżbieta, ORŁOWSKI Henryk Władysław, DĄBRZALSKA Ksenia Beata, AUGUSTYNIAK Sławomir Mariusz, ROLA Urszula. 

KWW Razem dla Wawra: PASIERBSKA Olga Anna, MALCZYK Łukasz Paweł, LISOWSKI Wiesław Włodzimierz, WALĘDZIAK Małgorzata Anna, BOROWSKI Piotr Jerzy, PIETRUSIŃSKI Hubert Piotr, JACZEWSKA Maria Agnieszka. 

Okręg 2: 

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: TOBIJASZ Waldemar, GOTOWIEC Mirosław, KAŁOWSKA Beata, KRASNODĘBSKI Tadeusz Antoni, ROŻEK Marek Konrad, GAJASZEK Dominika, KĄKOL Edyta Irena, MIZIOŁEK Waldemar Jerzy. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: BARANIEWSKI Leszek Piotr, SOŁTYSIAK Małgorzata Izabella, KWIATKOWSKA Marzena Anna, KRUSZEWSKI Patryk Jakub, SPINKIEWICZ Sandra Katarzyna, KALBARCZYK Karolina Julia, TURSKA Marta Katarzyna, ŻEBROWSKI Michał Tomasz. 

KWW Kukiz'15: LANGNER Dominik Jan, SOBIERAJ Gabriela Alicja, MOLENDA Krystian Adam, ROGUSKI Paweł Aleksander, ROGOWSKA Anna Maria. 

KW Prawo i Sprawiedliwość: KACPROWICZ Sławomir Stanisław, BRENNER-ZAWIERUCHA Monika, KOPCIŃSKA Anita Marta, WRZESIEŃ Mirosław Józef, DĄBROWSKI Wiesław, MIKULAK Marcelina, OLSZEWSKA Julia, DUDEK Jarosław Piotr. 

KWW Wawerska Inicjatywa Samorządowa: GÓJSKI Zdzisław, PRUSAKOWSKA Bożena Hanna, LASKOWSKA-LUDWICZAK Monika Angelika, DANILUK Józef Mieczysław, GAWRYSZEWSKI Piotr Paweł, STRZELIŃSKI Jan Krzysztof, KARPISIAK Joanna, GODLEWSKI Dariusz Wojciech. 

KWW Razem dla Wawra: CZERWONKA Rafał, WAŚKIEWICZ Krzysztof, SKOCZYŃSKI Tomasz Jan, KALCZYŃSKA Maria Aleksandra, DĄBROWSKA-GUR Barbara Ewelina, MALCZYK Maryla Anna, PODLASKI Zbigniew Robert, SOKOŁOWSKI Krzysztof. 

Okręg 3: 

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: DOMAŃSKI Wiesław Stanisław, OJER Anna Małgorzata, JABŁOŃSKI Mirosław Korneliusz, FORYŚ Marian, PONIATOWICZ Tomasz Michał, ŻBIKOWSKA Dominika, SZPERLIK Krystyna Marianna, BŁAŻKIEWICZ Bogumiła Kazimiera, OLSZEWSKA-BONDARCZUK Hanna Maria. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: SZCZEPAŃSKI Norbert, KUBIK Łukasz Piotr, CHODECKA Hanna Maria, OLCZAK Piotr, KONARSKA Monika Magda, MILDNER Barbara Ewa, WÓJCIK Agnieszka Maria, SADOMSKI Jacek Jerzy, WIERZBOWSKA Ludmiła Felicja. 

KWW Kukiz'15: RYBICKI Stanisław Michał, JAŹWIŃSKA Julia Joanna, GAWŁOWSKI Tomasz Rafał, WEWEREK Mariusz Robert, PAULIŃSKA Sylwia Anna, SZCZEPAŃSKA-OLEJNICZAK Wanda Teresa, SZCZEPAŃSKI Norbert Daniel. 

KW Prawo i Sprawiedliwość: KRASNOWOLSKI Andrzej Jan, KOTRA Jarosław, FIGIEL Aleksander, KLEKOTKO Małgorzata Patrycja, KACPROWICZ Hanna Zofia, STRADOMSKI Antoni Mieczysław, SZULC-BECK Ewa Irmina, OLSZEWSKA Anna Maria, BEDNARCZYK Marcin Mateusz. 

KWW Wawerska Inicjatywa Samorządowa: BARCIŃSKI Janusz Bogdan, GAŁDA Janusz Krzysztof, FIC Iwona Małgorzata, ŚWIERKOT Stefan Wojciech, DEPCZYŃSKA Danuta Teresa, BEDNARSKI Grzegorz Adam, SZYLLER Tomasz Jan, KOWALÓWKA Dorota Agnieszka, KOMARNICKA Beata Ewa.  

KWW Razem dla Wawra: GRZEGORCZYK Piotr, ALBIŃSKA-FRANK Małgorzata, SKARZYŃSKI Andrzej Filip, MALCZYK Julia, ANDRZEJEWSKI Jan Karol, MRÓZ Magdalena, BODYCZ-PLASKOTA Ineza Katarzyna, KOCISZEWSKI Grzegorz Stanisław, BICZEL Tomasz Stanisław. 

Okręg 4: 

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: MERYK Jarosław Paweł, THOMAS Szczepan Stefan, UZDOWSKA Natalia Katarzyna, KLARY Barbara, BIELECKI Andrzej, TYMIŃSKA Elżbieta Bronisława, NIEDZIÓŁKA Maria Magdalena. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: KROSZCZYŃSKA Helena, GODUSŁAWSKI Adam Piotr, STANOWSKA Urszula, WIELOWIEYSKA Barbara Zofia, STANIK Zbigniew, WILCZYŃSKA Barbara Janina, WOJDA Andrzej. 

KWW Kukiz'15: SZTYBER Daniel Jacek, UMIŃSKA Kinga Luiza, MOLENDA-GUBA Ewelina Ewa, BADUREK Michał Władysław, PLESKOT Kacper. 

KW Prawo i Sprawiedliwość:  ZALEWSKI Włodzimierz Jacek, BALINOW Regina, ROZOWSKI Paweł Maciej, SEFERYŃSKA Izabella Maria, BIELIŃSKI Piotr Andrzej, SADOWSKA Maria, DRZEWIECKI Paweł Janusz. 

KWW Wawerska Inicjatywa Samorządowa: KUROWSKA-JANECKA Agnieszka, MAJSZCZYK Adam, SKRZYPCZAK Ewa Maria, NAROLSKI Marcin, MRÓZ Krzysztof Grzegorz, WILCZEK Sebastian, MYSTKOWSKA Danuta Dorota. 

KWW Razem dla Wawra: WIŚNICKI Jacek Paweł, MROZIŃSKI Michał, TOMASZCZYK Andrzej Jerzy, MALCZEWSKA Urszula Joanna, MRÓZ Bartosz, HARASIEWICZ Joanna Katarzyna, CIECIELĄG Katarzyna. 

 

Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? Sprawdźmy... komentarze opinie

  • gość 2018-10-02 13:51:05

    Więcej informacji o kandydatce do Rady Dzielnicy Wawer Sandrze Spinkiewicz pod adresem www.sandraspinkiewicz.pl

Dodajesz jako: Zaloguj się