26°C bezchmurnie

Lato w mieście - dzieciaki w Wawrze nie będą się nudzić

Szkoły, mieście dzieciaki Wawrze będą nudzić - zdjęcie, fotografia

W czasie wakacji w terminie od 26 czerwca do 31 sierpnia 2017 r. (od poniedziałku do piątku) uczniowie klas I-VI szkół podstawowych i klas I-III szkól gimnazjalnych, mieszkający w Wawrze, mogą wziąć udział w Warszawskim Programie „Lato w Mieście 2017”.

Na terenie dzielnicy Wawer program będzie (w niektórych już jest)  realizowany w ośmiu szkołach podstawowych jako wakacyjnych placówkach edukacyjnych, w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz w Wawerskim Centrum Kultury i jego filiach jako punktach zajęć specjalistycznych. Dla uczestników programu, placówki przygotowały bogaty program edukacyjno-wychowawczy, w tym: zajęcia sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy, dyskoteki, zajęcia muzyczne, plastyczne, świetlicowe i inne atrakcje.

Warunkiem korzystania z programu w punkcie dziennego pobytu jest wypełnienie Karty Uczestnika i złożenie jej w wybranej przez rodzica wakacyjnej placówce edukacyjnej (szkole). Zgodnie z Wytycznymi Biura Edukacji i Biura Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy udział w programie jest bezpłatny, natomiast korzystanie z posiłków jest odpłatne. Dzienna stawka żywieniowa dla uczestnika programu wynosi 7 zł (II śniadanie lub podwieczorek i obiad). Z odpłatności za posiłki zwolnione są dzieci korzystające z bezpłatnych posiłków w ciągu roku szkolnego na mocy decyzji dyrektora szkoły lub OPS.

Wszelkich informacji udzielają kierownicy wakacyjnych placówek edukacyjnych.

 

 

 

źródło: UD

Lato w mieście - dzieciaki w Wawrze nie będą się nudzić komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się