11°C bezchmurnie

Nowoczesny sprzęt w sklepie Dora Falenica

Podczas dni wolnych można zrelaksować się przy telewizorze od Dora Falenica.

Jako, że okres wakacyjny trwa pełną parą – mamy już połowę za nami, warto zadbać o sprawność organizacyjną oraz komfort podczas dni wolnych. Na pewno niezbędna okaże się do tego pralka gwarantująca szybkie wypranie naszych rzeczy pomiędzy podróżami oraz telewizor przed którym zrelaksujemy się wraz z rodziną. Podczas wyboru warto zerknąć na szeroką ofertę Sklepu Neopunkt Dora RTV AGD.

Telewizory to ważna część społecznej części życia rodzinnego. Wieczory w salonie z rodziną urozmaicone przekąskami oraz wspólnymi śmiechami, świetnie integrują członków rodziny oraz usprawiedliwiają oderwanie się od obowiązków. Dlatego warto zainwestować w dobry sprzęt, aby nasz wypoczynek był wartościowy i jakościowy. Telewizor SAMSUNG UE56MU6122 na pewno spełnia taką rolę. Ma aż 58 roli i 4K ULTRA HD, czyli funkcję gwarantującą bardzo dobrą jakość oglądanego obrazu. Co więcej, posiada system „smart TV” czyli nadającą telewizorowi cechy niemalże „myślące” i kompatybilne z naszymi potrzebami. Można go podłączyć ze smartfonem, udostępniać multimedia czy oglądać filmy i seriale na naszym nowym, smukłym telewizorze. Wszystko dzięki pilotowi Smart Control. Telewizor posiada baterię klasy A, a jego jakość jest potwierdzona Certyfikatem Stowarzyszenia Digital Europe. Cena Samsunga to 2799 złotych. Jeżeli owa oferta nie do końca, to Sklep Neopunkt Dora RTV AGD posiada bardzo szeroki wachlarz telewizorów do wyboru, a obsługa bardzo chętnie pomoże dobrać ten najwłaściwszy.

 

W kwestii pralek, Sklep Neopunkt Dora RTV AGD oferuje jeden ze swoich flagowych produktów czyli pralkę BOSH WAB 2028 KPL z wyjątkowym programem anty alergicznym oraz polityką oszczędności wody i kosztów. Możliwość oszczędności istnieje dzięki wyjątkowemu czujnikowi, sprawdzającego na bieżąco ilość wody w bębnie. Jest więc to pralka przyjazna zarówno skórze, jak i naszemu środowisku. Magazynuje mądrze i nie marnuje środków. Pralka posiada znakomitą baterię A+++ i waży 65 kg oraz osiąga przebieg w wysokości 1000 obrotów na minutę. Pralka ma wsad pojemny na całe 6 kilogramów, a jej szerokość sięga 60 centymetrów. Jest to towar sprzedający się w znakomitym nakładzie i mimo wszystko, posiada bardzo przystępną cenę 999 złotych oraz… nowoczesny ekranik LEDowy. Zważając na dużą gamę różnorakich funkcji, jest to bardzo korzystne. Prócz już wspomnianych, posiada m.in. także funkcję czasową, pozwalającą na zrobienie prania w bardzo krótkim czasie oraz na… zaplanowanie prania na później. Warto więc już teraz zaplanować swoją wizytę w Sklepie Neopunkt Dora RTV AGD.

 

 

 

Dane kontaktowe:

Neopunkt Dora Falenica, ul. Bystrzycka 55, Warszawa

Facebook

Tel: 22 815 32 84, Email: [email protected]

tanio, telewzor, pralka, hd, profejsjonalizm, praga poludnie, oglądanie telewizji, pranie, niedrogo - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się