Portal iwawer.pl 01/02/2015 23:56

W sobotę w godzinach popołudniowych dostaliśmy informacje od zaniepokojonych starszych pań jak i kierowców, że na terenie Marysina zaroiło się od młodych, dziwnie ubranych pań w towarzystwie zmotoryzowanych panów. Z samochodów dobiegał łomot a panie spożywały coś z papierowych torebek. Postanowiliśmy sprawdzić otrzymane informacje. Od osób zbliżonych do kół lepiej poinformowanych, dowiedzieliśmy się, że zjawisko ma charakter jednorazowy a mieszkańcom Wawra nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Na terenie naszej dzielnicy kręcono kilka ujęć do teledysku jednego z zespołów rockowych. Także mieszkańcy mogą spać spokojnie.

 

 

Kręci się czy się nie kręci? 

Zakręcony Wawer komentarze opinie

  • gość 2015-02-02 23:05:37


    A widziałem w sobotę tego jednego co chodził z rurami od armatury z kibla poskręcanymi wkoło. Myślałem, że to dekiel jakiś. A teraz widzę na zdjęciu, że faktycznie może i coś kręci tym kołem. Kierowca


  • gość 2015-02-02 23:34:28

    A u nas na Azaliowej jeździli takim żółtym samochodem bez dachu. I jedna pani to chyba ta znana aktorka to choroby lokomocyjnej dostała. Ale wypiła jakieś lekarstwo i wróciła do samochodu. Potem pojechali gdzieś dalej.

  • gość 2015-02-03 00:50:15

    Lekarstwo? Pewnie narkotyki pili

  • gość 2015-02-03 12:29:46

    Bąki takie puszczali, że jak na spacerze z moim Kajtusiem byłam to nie dało się oddychać - tak śmierdziało pani kochana. A tak poza tym, kto to widział tak się ubierać?! Niech jadą do Afryki, tam gdzie ich miejsce, a nie porządnych ludzi straszą!

  • gość 2015-02-03 14:47:10

    A mój wnuk znalazł kartkę co się odczepiła od torebki z tego co pili. I pili jakiś Oil z gada! Pewnie to jakiś energetyk albo i płyn do chłodnic.

  • gość 2015-02-03 15:11:10

    a ja uważam, że fajne dziewczyny, bardzo dobrze ucharakteryzowane, oby więcej takich akcji, fajnie, że ludzie zajmują się realizowaniem twórczości i pasji, że wkładają w to tyle wysiłku (te laski zdecydowanie nie były ubrane na kręcenie w takich warunkach, aj ednak dały radę) BRAWO!

  • gość 2015-02-03 16:05:59

    Pani Zdzisia spod 5 to mi mówiła, że od tego co oni mieli w tych torebkach to włosy wypadają i się jakieś dziwne kolory robią. Halinka wyrzuć te kartkę bo jeszcze jakąś klątwę na dom przyniesiesz. Proboszcz mówił w niedzielę, że coś się dzieje!

  • gość 2015-02-03 23:36:50

    To nie koło ani kierownica :))))) Buhahahahahah :D To nowoczesne oświetlenie kamery oparte o "żarówki" LED

Dodajesz jako: |