24°C bezchmurnie

Zatrzymany za włamania do domów i mieszkań

Bezpieczeństwo, Zatrzymany włamania domów mieszkań - zdjęcie, fotografia

Policjanci z komisariatu przy ulicy Mrówczej prowadzili rozpoznanie w sprawach kradzieży z włamaniem do mieszkań i domów, do których doszło w ostatnim czasie na terenie dzielnicy. Wiele wskazywało na to, że kilku z nich najprawdopodobniej dokonał jeden sprawca.

Funkcjonariusze zebrali informacje, dokonali niezbędnych sprawdzeń i przystąpili do zatrzymania wytypowanego mężczyzny. Operacyjnie ustalili, że może pojawić się w okolicy dworca w Otwocku. Tam też 36-letni Krzysztof S. wpadł w ręce kryminalnych z Wawra. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli przedmioty mogące służyć do dokonywania przestępstw oraz rzeczy pochodzące z włamań.

Śledczy zebrali szeroki materiał dowodowy, z którego wynikało, że na przestrzeni ostatnich kilku tygodni mężczyzna najprawdopodobniej czterokrotnie włamał się do domów i mieszkań skąd ukradł sprzęty elektroniczne, biżuterię, pieniądze, a w jednym przypadku zakończyło się na usiłowaniu kradzieży z włamaniem.

Na podstawie materiału procesowego policjanci przedstawili 36-latkowi 5 zarzutów: 4 kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Podejrzany dobrowolnie poddał się karze 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

źródło: KSP

Zatrzymany za włamania do domów i mieszkań komentarze opinie

  • gość 2017-10-03 18:54:23

    Brawo. Dziekujemy policji.

  • Zet-ka - niezalogowany 2017-10-03 20:29:02

    Tylko 3 lata? ???? I co ,wyjdzie i znów będzie kradł! Uciąć dłonie i już. Zapamięta że się nie kradnie.

Dodajesz jako: Zaloguj się