8°C całkowite zachmurzenie

Dentysta w Wawrze

Dodano: 2015-01-24 16:34:46

Niestety w najbliższym czasie czeka mnie usunięcie ósemki... Wiecie, gdzie można to zrobić w miarę normalnych warunkach...? strasznie się boję :(
odpowiedz cytuj
KornelMalec dodano: 2015-01-26 09:47:00
A słuchaj, znasz Klinikę Odent? :) Nie bój się... uważam,  że naprawdę powinnaś sprawdzić ofertę tej kliniki. Ja bardzo sobie ją cenie, ostatnio byłam robić implanty - http://odent.pl/oferta/protetyka_i_implantoprotetyka_o5/, a wiadomo, że nie należy to do najmilszych wizyt, a dałam radę i naprawdę nie było źle. Zaznaczę, że miałam ogromna fobię przed pójściem do dentysty, a więc tym bardziej :) A teraz już nie mam z tym problemów. Po prostu trzeba wpaść w dobre ręce :)
odpowiedz cytuj
KornelMalec dodano: 2015-01-26 09:51:11
Dziwne.. pomyłka w loginie ... powinno być Kornelia, no cóż :)
odpowiedz cytuj
Lolita dodano: 2015-01-27 16:42:40
Dzięki za namiary! ja też ma fobię, strasznie boję się dentystów :( Nie wiem, jak przeżyję usunięcie ósemki :( później czeka mnie aparat. Widzę, ze tu są takie same ceny jak wszędzie :/ to dobijające.
odpowiedz cytuj
Mycha dodano: 2015-01-30 10:27:15
Przecież można na NFZ. Z wyrwaniem to żaden problem. Polecam klinikę dentystyczną na Krzywym Kole. 30 zł znieczulenie i rwą tak, że nie wiesz kiedy pozbywasz się zęba. I to cały koszt!
odpowiedz cytuj
Lolita dodano: 2015-01-30 15:15:14

'ale mi chodziło o aparat - to potwornie droga impreza... co do zęba, to gorzej jak znieczulenie przestaje działać... potem umierasz z bólu :('

odpowiedz cytuj
Mycha dodano: 2015-02-02 00:08:23
eee tam. To kup sobie linokainę, jak jesteś taka wrażliwa...
odpowiedz cytuj
anna.witoszek dodano: 2015-11-30 10:02:32
Ja wyrywałam zęba w przychodni na Żoliborzu. Dają znieczulenie komputerowe i nic nie boli. Nawet muszę przyznać, że później, kiedy znieczulenie przestało działać też mnie nic nie bolało. Przychodnia o której mówię to Dorodent. Tutaj masz ich ceny: http://dorodent.com.pl/oferta/chirurgia-stomatologiczna/
odpowiedz cytuj
Monika Jacewicz dodano: 2016-09-16 13:43:23
Takiego dobrego i bezbolesnego to mam jednego ;) dr Niesiobędzki z Impladentu. Ma gabinet na Woli. Generalnie uratował mi już jednego zęba, który ponoć nadawał się do wyrwania, usuwał mi dwie ósemki :) Świetny fachowiec
odpowiedz cytuj
Jorgen Vogel dodano: 2017-08-16 10:34:27
Ja mieszkam w Wawrze ale do
dentysty jeżdże na Bielany na Żeromskiego 1. Trochę daleko, ale najbardziej
liczy się dla mnie dobre leczenie, więc chodzę do sprawdzonej kliniki!

odpowiedz cytuj

1 ... 1