<![CDATA[iwawer.pl - ]]> https://iwawer.pl/rss pl <![CDATA[Niespodzianka dla uczniów wawerskich szkół]]> https://iwawer.pl/artykul/niespodzianka-dla-uczniow/469993 Tuesday, 19 June 2018 20:56:28 +0200 <![CDATA[Wawerski Piknik Historyczny - nowa tradycja dzielnicy Wawer? ]]> https://iwawer.pl/artykul/wawerski-piknik-historyczny/469725 Monday, 18 June 2018 17:03:27 +0200 <![CDATA[Interwencja straży pożarnej przy ulicy Zwoleńskiej (zdjęcia STRAŻY)]]> https://iwawer.pl/artykul/interwencja-strazy-pozarnej/469263 Friday, 15 June 2018 13:07:36 +0200 <![CDATA[Trzeba zaczekać na nowe targowisko w Falenicy]]> https://iwawer.pl/artykul/trzeba-zaczekac-na-nowe/469016 Thursday, 14 June 2018 11:20:50 +0200 <![CDATA[Obejrzyj mistrzostwa świata w strefie kibica ]]> https://iwawer.pl/artykul/obejrzyj-mistrzostwa/468411 Tuesday, 12 June 2018 18:10:00 +0200 <![CDATA[Kolejna Sesja Rady Dzielnicy przed nami]]> https://iwawer.pl/artykul/kolejna-sesja-rady-dzielnicy/468324 Monday, 11 June 2018 12:18:47 +0200 <![CDATA[Ulica Generała Stanisława Bułak-Bałachowicza wróci do starej nazwy?]]> https://iwawer.pl/artykul/ulica-generala-stanislawa/467953 Friday, 8 June 2018 17:35:50 +0200 <![CDATA[Automatyczna pomoc w kuchni i nie tylko]]> https://iwawer.pl/artykul/automatyczna-pomoc-w/467554 Thursday, 7 June 2018 21:40:16 +0200 <![CDATA[Rozbudowa Wału Miedzeszyńskiego. Spotkanie z mieszkańcami]]> https://iwawer.pl/artykul/rozbudowa-walu-miedzeszynskiego/463064 Thursday, 7 June 2018 12:18:36 +0200 <![CDATA[Bogaty program Wawerskiego Powitania Lata]]> https://iwawer.pl/artykul/bogaty-program-wawerskiego/463025 Thursday, 7 June 2018 09:59:24 +0200 <![CDATA[ Strażacy poradzili sobie z uszkodzonym rurociągiem przy ulicy Czarnołęckiej [ZDJĘCIA straży]]]> https://iwawer.pl/artykul/--strazacy-poradzili/452127 Wednesday, 6 June 2018 12:07:00 +0200 <![CDATA[Kolejne spotkanie poświęcone księdzu Janowi Twardowskiemu na osiedlu Anin]]> https://iwawer.pl/artykul/kolejne-spotkanie-poswiecone/452587 Tuesday, 5 June 2018 12:42:09 +0200 <![CDATA[Przyjdź na spotkanie w sprawie planu miejscowego osiedla Las]]> https://iwawer.pl/artykul/przyjdz-na-spotkanie/449554 Monday, 4 June 2018 20:35:57 +0200 <![CDATA[Sprzęt laboratoryjny zakopany w lesie [ZDJĘCIA straży]]]> https://iwawer.pl/artykul/sprzet-laboratoryjny/449366 Monday, 4 June 2018 10:12:01 +0200 <![CDATA[Dzień Dziecka i otwarcie tężni w Aninie już w weekend!]]> https://iwawer.pl/artykul/dzien-dziecka-i-otwarcie/448562 Wednesday, 30 May 2018 07:08:20 +0200 <![CDATA[1. Turniej Piłki Nożnej im. Janusza Olędzkiego już w sobotę!]]> https://iwawer.pl/artykul/1-turniej-pilki-noznej/447440 Thursday, 24 May 2018 04:19:10 +0200 <![CDATA[Dzień Dziecka na Zieleniaku]]> https://iwawer.pl/artykul/dzien-dziecka-na-zieleniaku/449425 Wednesday, 23 May 2018 11:57:00 +0200 <![CDATA[Pora na pora!]]> https://iwawer.pl/artykul/pora-na-pora/449426 Tuesday, 22 May 2018 11:58:00 +0200 <![CDATA[Wawerski Piknik Historyczny już w czerwcu]]> https://iwawer.pl/artykul/wawerski-piknik-historyczny/443243 Tuesday, 22 May 2018 07:40:08 +0200 <![CDATA[Potrzebna pomoc dla rodziny z Marysina]]> https://iwawer.pl/artykul/potrzebna-pomoc-dla-rodziny/441766 Tuesday, 15 May 2018 06:53:22 +0200 <![CDATA[Drobne sprzęty AGD – gdzie i jak?]]> https://iwawer.pl/artykul/drobne-sprzety-agd/441044 Thursday, 10 May 2018 23:25:29 +0200 <![CDATA[Wawer Music Festiwal. Zespół Mazowsze w Wawrze]]> https://iwawer.pl/artykul/wawer-music-festiwal/438792 Friday, 27 April 2018 19:38:59 +0200 <![CDATA[Ciekawe zastosowanie cytryny]]> https://iwawer.pl/artykul/ciekawe-zastosowanie/440060 Wednesday, 25 April 2018 19:34:00 +0200 <![CDATA[Wypadek na Zagórzańskiej [ZDJĘCIA]]]> https://iwawer.pl/artykul/wypadek-na-zagorzanskiej/437572 Monday, 23 April 2018 08:23:17 +0200 <![CDATA[Zespół Enej zagra w Wawrze. Już w niedzielę]]> https://iwawer.pl/artykul/zespol-enej-zagra-w/436870 Friday, 20 April 2018 11:55:43 +0200 <![CDATA[Wawerski Dzień Motocyklowy już najbliższą sobotę!]]> https://iwawer.pl/artykul/wawerski-dzien-motocyklowy/436147 Tuesday, 17 April 2018 09:29:02 +0200 <![CDATA[Narkotyki ukryte w głośniku samochodowym]]> https://iwawer.pl/artykul/narkotyki-ukryte-w-glosniku/435876 Monday, 16 April 2018 07:27:02 +0200 <![CDATA[Tanieją gwałtownie pomidory]]> https://iwawer.pl/artykul/tanieja-gwaltownie/440059 Thursday, 12 April 2018 19:33:00 +0200 <![CDATA[Pożar na Czarnołęckiej [ZDJĘCIA]]]> https://iwawer.pl/artykul/pozar-na-czarnoleckiej/435378 Thursday, 12 April 2018 15:44:23 +0200 <![CDATA[Pół miliona zł dla Centrum Zdrowia Dziecka od Lewandowskich]]> https://iwawer.pl/artykul/pol-miliona-zl-dla/429091 Friday, 30 March 2018 21:42:06 +0200 <![CDATA[Udaremniona próba oszustwa na wnuczka i policjanta]]> https://iwawer.pl/artykul/udaremniona-proba-oszustwa/428304 Tuesday, 27 March 2018 11:30:53 +0200 <![CDATA[Robot planetarny - pomoc na święta]]> https://iwawer.pl/artykul/robot-planetarny--pomoc/428362 Saturday, 24 March 2018 14:46:40 +0200 <![CDATA[Jaja do góry! Przedświąteczny przegląd cen na Zieleniaku]]> https://iwawer.pl/artykul/jaja-do-gory-przedswiateczny/429443 Friday, 16 March 2018 11:05:00 +0200 <![CDATA[18 przejść dla pieszych w Wawrze już wkrótce z nowym oświetleniem]]> https://iwawer.pl/artykul/18-przejsc-dla-pieszych/399804 Monday, 12 March 2018 16:52:21 +0200 <![CDATA[Ochota czyta „Pana Tadeusza”]]> https://iwawer.pl/artykul/ochota-czyta-pana/429445 Wednesday, 7 March 2018 11:05:00 +0200 <![CDATA[Fenkuł czyli włoski koper]]> https://iwawer.pl/artykul/fenkul-czyli-wloski/393782 Monday, 26 February 2018 21:01:00 +0200 <![CDATA[Rumunki okradały domy. Policjanci zatrzymali obie przedsiębiorcze panie]]> https://iwawer.pl/artykul/rumunki-okradaly-domy/392605 Monday, 26 February 2018 15:56:27 +0200 <![CDATA[Błąkał się po Międzylesiu i nie wiedział jak trafić do domu]]> https://iwawer.pl/artykul/blakal-sie-po-miedzylesiu/391370 Wednesday, 21 February 2018 00:21:00 +0200 <![CDATA[Wawer widziany z drona [FILM]]]> https://iwawer.pl/artykul/wawer-widziany-z-drona/391190 Tuesday, 20 February 2018 00:17:00 +0200 <![CDATA[Potaniały greckie truskawki. Przegląd cen Zieleniaka 15.02.18]]> https://iwawer.pl/artykul/potanialy-greckie-truskawki/393781 Thursday, 15 February 2018 21:00:00 +0200