27°C bezchmurnie

Drobne sprzęty AGD – gdzie i jak?

Drobne sprzęty AGD to głównie wyposażenie kuchni, ale nie tylko...

Dzisiejsze nowoczesne gospodarstwo domowe nie może się obejść bez licznych sprzętów, które służą człowiekowi, a często są również znaczną oszczędnością czasu wobec wykonywania ręcznie ich zadań. Są to oczywiście duże urządzenia, jak piekarnik, lodówka, pralka czy zmywarka, ale również wszelkie drobne AGD, czyli wszystkie roboty kuchenne, czajniki, żelazka, suszarki i tak dalej. Nieraz ich wybór może być równie trudny, co w przypadku większego wyposażenia, zwłaszcza jeśli trzeba ich zakupić dużo i mają one służyć przez długie lata. Dziś mamy dla Państwa propozycję odpowiedzi na pytanie: gdzie i jak wybrać drobny sprzęt AGD?

Dużą popularność zyskały obecnie opiekacze do kanapek. Trzeba jednak wiedzieć, że opiekacz opiekaczowi nierówny. Najtańsze można dostać już za 40 złotych, na najdroższe wydamy ok 250 złotych. Różnią się one przede wszystkim ilością miejsc na kanapki – mają dwa lub cztery. Za więcej miejsc musimy dopłacić kilkadziesiąt złotych, pamiętajmy jednak, że płacimy też za jakość i wytrzymałość, dlatego kupowania najtańszych nie jest dobrym pomysłem. Po wszelkie opiekacze, tostery a także gofrownice nie trzeba jeździć do centrum miasta – znaleźć je można w Falenicy przy ulicy Bystrzyckiej 55 w sklepie Neopunkt Dora AGD RTV.

Oczywiście sprzęt kuchenny nie sprowadza się tylko do funkcji podgrzewania kanapek. W przygotowaniu większych dań świetnie sprawdzają się miksery, blendery i roboty kuchenne. Z nimi jest kolejny problem – można kupić takie o pojedynczej roli lub bardzo wielofunkcyjne, z możliwością podgrzewania dań włącznie. Warto więc zastanowić się i przeanalizować dokładnie stosunek ceny, jakości i funkcji. Można to zrobić w sklepie  Neopunkt Dora AGD RTV przy Bystrzyckiej 55, a także nie wychodząc z domu na ich stronie internetowej na facebooku.

Jeśli już o blenderach mowa, to trzeba pamiętać, że zbliża się lato, a w upalne dni nie ma nic lepszego niż zimny shake lub koktajl owocowy. Do tego również może przydać się blender. A może ktoś woli świeży sok z pomarańczy czy innych owoców? Też da się zrobić, a pomocne mogą okazać się sokowirówki i wyciskarki do owoców, która można kupić nawet za kilkadziesiąt złotych. Tymczasem dla miłośników ciepłych napojów, którzy w dodatku lubują się w klimatach włoskich, najlepszym wyborem będzie ekspres do kawy. Natomiast jeśli ktoś woli raczej styl angielski – przyda mu się zwykły czajnik – elektryczny bądź tradycyjny – do przygotowania herbatki na five o’clock. Wszystko to również znajdą Państwo w sklepie  Neopunkt Dora AGD RTV przy Bystrzyckiej 55 w Falenicy oraz na stronie internetowej.

Warto jednak zaznaczyć, że sprzęt AGD, a co za tym idzie, również oferta sklepu Neopunkt Dora AGD RTV, nie sprowadza się do pomocy w kuchni. Wśród tego typu wyposażenia znaleźć możemy także przyrządy higieniczne: suszarki, golarki, lokówki, termometry, ciśnieniomierze i tak dalej. Są to również urządzenia porządkowe: żelazka, odkurzacze, a nawet nowoczesne roboty sprzątające, które same jeżdżą po podłodze i wykonują brudną robotę! To ostatnie można znaleźć w sklepie Dora już od 1000 złotych. I dalej: jeśli ktoś jeszcze nie ma dobrego sprzętu na trwający w najlepsze sezon grillowy, znajdzie się tam również coś dla niego! To i wiele więcej znajdą Państwo w sklepie Neopunkt Dora AGD RTV przy Bystrzyckiej 55 w Falenicy oraz na stronie.

Dane kontaktowe:

Dora Falenica, ul. Bystrzycka 55, Warszawa

Tel: 22 815 32 84, Email: [email protected]

Facebook

dora, agd, rtv, drobne agd, falenica, bystrzycka, wawer, miksery, roboty kuchenne, blendery, czajniki, żelazka, ekspres do kawy, suszarki, tostery, opiekacze do kanapek, gofrownice, lokówki - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się