26°C bezchmurnie

Potrzebny paczkomat w CZD. Podpisujemy petycję!

Zdrowie, Potrzebny paczkomat Podpisujemy petycję! - zdjęcie, fotografia

Centrum Zdrowia Dziecka ("CZD") to instytucja która każdego dnia, w każdej godzinie i każdej sekundzie ratuje życie i zdrowie dzieci. Rodzice dzieci, które są, były lub (przy różnych kolejach losu) mogą znaleźć się w CZD, chcą towarzyszyć im w każdej chwili pobytu tutaj. W tych dobrych i tych gorszych momentach...

- Bywa, że jest nam trudno. Niektóre dzieci wymagają stałej opieki lub obecności przy łóżku, aby czuły się bezpiecznie. Wiele z nas przebyło kilkugodzinną drogę, aby się tu znaleźć, inni trafili tutaj w wyniku wypadku czy innej sytuacji, niemalże "prosto z ulicy", bez podstawowych środków do życia z dala od domu - opisują rodzice dzieci z CZD. - Z pomocą przychodzi nam lokalna inicjatywa SOS - Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD starając się zapewnić nam podstawowe rzeczy potrzebne do egzystencji i czyniąc nasz wspólny pobyt tutaj z dziećmi łatwiejszym. Ale kiedy ten pobyt przedłuża się do tygodni, a nawet miesięcy, a my jesteśmy kilkaset kilometrów od domu, nie mamy szybkiej możliwości zapewnienia czystych ubrań, ulubionych zabawek czy innych potrzebnych rzeczy na czas hospitalizacji.

Jest prośba do nas wszystkich - o poparcie naszej wspólnej inicjatywy - przekonania zarządzających Centrum Zdrowia Dziecka, że na terenie placówki potrzebny jest paczkomat. Dzięki niemu w łatwy sposób bliscy mogliby przesyłać rodzinom potrzebne rzeczy.
W promieniu kilku kilometrów od CZD są paczkomaty, ale ze względu na konieczność bycia przy dziecku i brak auta, nie zawsze każdy możliwość oddalenia się na taki czas z placówki.

Każdy głos pod petycją może okazać się bardzo ważny. Dlatego pomagamy! Głosujemy na stronie: PETYCJE ONLINA

 

 

 

 

 

 

 

foto: wikipedia


 

Potrzebny paczkomat w CZD. Podpisujemy petycję! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się