26°C bezchmurnie

Kradzież z włamaniem a do tego uszkodzenie ciała i posiadanie narkotyków. Rabuś w areszcie

Bezpieczeństwo, Kradzież włamaniem uszkodzenie ciała posiadanie narkotyków Rabuś areszcie - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Wawra otrzymali zgłoszenie od kobiety, która powiadomiła, że właśnie w tej chwili z posesji uciekają sprawcy włamania do jej domu. Jeden z nich podczas ucieczki zaatakował ją workiem, w którym były jakieś metalowe sprzęty, kobieta doznała potłuczeń głowy.

Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze i od razu przystąpili do działania. Pokrzywdzonej zapewniono pomoc medyczną, a kilka minut później niedaleko od miejsca zdarzenia policjanci zatrzymali w samochodzie jednego ze sprawców - tego, który zaatakował pokrzywdzoną.

38-leni Artur W. miał w  aucie atrapę broni, nóż, sekator i do tego działkę heroiny. Policjanci odnaleźli także skradziony zegarek, który pokrzywdzona bez trudu rozpoznała. Mężczyzna został zatrzymany, trafił do policyjnej celi.

Kryminalni i śledczy z komisariatu przy ulicy Mróczej zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów: kradzieży z włamaniem, uszkodzenia ciała i posiadania środków odurzających. Sąd zdecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

Zatrzymanie drugiego ze sprawców jest kwestią czasu.

 

 

 

źródło: KSP

Kradzież z włamaniem a do tego uszkodzenie ciała i posiadanie narkotyków. Rabuś w areszcie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się