11°C bezchmurnie

Projekt budżetu 2018 - zobaczcie które drogi zostaną wyremontowane i wybudowane

Inwestycje, Projekt budżetu zobaczcie które drogi zostaną wyremontowane wybudowane - zdjęcie, fotografia

Opracowano projekt budżetu na 2018 rok. Przedstawiamy inwestycje, które prawdopodobnie zostaną zrealizowane w przyszłym roku.  Podkreślamy: to PROJEKT, więc jeszcze wszystko może się w nim zmienić. Warto jednak już zerknąc co planuje dzielnica. Inwestycji jest sporo, więc w "odcinkach" przedstawimy co znalazło się w tym dokumencie. Zaczynamy od dróg:

Budowa ul. Jeziorowej

Zakres zadania obejmuje budowę ul. Jeziorowej na odcinku o długości 1.160 m od ul. Wał Miedzeszyński do ul. Masłowieckiej. W 2018 r. zaplanowano realizację robót budowlanych. 

Budowa ul. Wiązanej wraz z chodnikiem

Zakres zadania obejmuje budowę ul. Wiązanej na odcinku o długości 960 m od ul. Zwoleńskiej do ul. Lebiodowej. W 2018 r. zaplanowano realizację robót budowlanych. 

Budowa ul. Mydlarskiej (14 KDL i 43 KDD)

Zakres zadania obejmuje budowę ul. Mydlarskiej oraz jej przedłużenie stanowiące połączenie osiedla Sadul z osiedlem Międzylesie. W 2018 r. zaplanowano realizację robót budowlanych. 

Budowa ul. Kłodzkiej na odcinku od ul. Patriotów do ul. Petunii

Zakres zadania obejmuje budowę ul. Kłodzkiej na odcinku o długości 710 m od ul. Patriotów do ul. Petunii wraz z chodnikiem, odwodnieniem i oświetleniem. W 2018 r. zaplanowano realizację robót budowlanych. 

Budowa ul. Trzykrotki i ul. Bylicowej

Zakres zadania obejmuje budowę ciągu ulic o długości 1.700 m (ul. Trzykrotki - 1.100 m i ul. Bylicowa - 600 m) i szerokości 6 m oraz chodnika o szerokości 2 m, odwodnienia i oświetlenia. W 2018 r. zaplanowano realizację robót budowlanych. 

Budowa ul. Kwiatów Polskich

Zakres zadania obejmuje budowę ul. Kwiatów Polskich na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Cylichowskiej o długości 450 m i szerokości jezdni od 5 do 6 m, budowę chodnika i odwodnienia oraz przebudowę oświetlenia. W 2018 r. zaplanowano realizację robót budowlanych. 

Realizacja projektu: "Chodnik na Snopowej"

Zakres zadania obejmuje budowę chodnika po zachodniej stronie ulicy Snopowej na odcinku od istniejącego chodnika przy Snopowej 7A do ulicy Wapiennej (60 m) oraz na odcinku od ulicy Wapiennej do istniejącego chodnika przy Snopowej 17A (70 m).

 

Projekt budżetu 2018 - zobaczcie które drogi zostaną wyremontowane i wybudowane komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się