26°C bezchmurnie

Walcownicza – Hiacyntowa – Petunii – Techniczna do remontu w weekend! [OBJAZDY]

Przed nami kolejny weekendowy remont. Nową nawierzchnię zyska ciąg ulic Walcownicza – Hiacyntowa – Petunii – Techniczna. Przy okazji wyremontowany będzie też chodnik i przystanek autobusowy. Początek prac już w piątek wieczorem.

 Prace obejmą odcinek od ul. Narcyzowej do ul. Złotej Jesieni. Droga zyska nową nawierzchnię jezdni wraz z oznakowaniem poziomym. W ramach prac wyremontujemy chodnik po zachodniej stronie, na odcinku od ul. Narcyzowej do początku ul. Technicznej. Remont przejdzie też przystanek autobusowy na ul. Walcowniczej.

Prace rozpoczną się w piątek o godz. 22.00 i zakończa w poniedziałek 9 października o godz. 04.00. W związku z pracami remontowany odcinek będzie zamknięty dla ruchu. Połączenia z ul. Techniczną nie będą miały ulice: Napoleona Bonaparte, Lokalna, Przełęczy, Gruntowa, Margerytki; połączenia z ul. Hiacyntową nie będzie miała ul. Kłodzka, a z ul. Walcowniczą – ul. Czekanowska. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Izbicką i Patriotów.

Kierowcy muszą zachować ostrożność i zwracać uwagę na znaki. Ze względu na technologię prac, roboty muszą być wykonywane całą dobę, także w nocy.

 

 

 

 

źródło: ZDM

Walcownicza – Hiacyntowa – Petunii – Techniczna do remontu w weekend! [OBJAZDY] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się